Firma WŁOCH KRAKÓW od 2008 roku specjalizuje się w wynajmie podnośników koszowych. Działamy na terenie miasta Kraków oraz w Polsce południowej. Dysponujemy podnośnikami które są niezawodne, sprawdzone i obsługiwane przez wykwalifikowanych operatorów z wieloletnią praktyką. Urządzenia renomowanych producentów niemieckich o doskonałych parametrach pracy. Wszystkie urządzenia posiadają Badania Urzędu Dozoru Technicznego.
Nasze podnośniki koszowe są niezastąpione na zatłoczonych ulicach Krakowa , posiadają 100% skuteczności i bardzo dużą wydajność pracy, dzięki czemu ponoszą Państwo niższe koszty. Podnośniki od 22m do 44m Podnośniki posiadają obrotowe kosze, wysięgniki teleskopowe, ramię JIB, pamięć pozycji, płynne sterowania.
Doświadczenie Naszej firmy podparte jest wieloletnią współpracą z dużymi firmami z branży budowlanej, elektrycznej prac wysokościowych oraz branży medialnej między innymi Telewizja Polska, Polsat, TVN. oraz z wiodącymi firmami współpracującymi z telewizją wykonujących spoty reklamowe, obsługa festynów, seriali, programów rozrywkowych, manifestacje. Obsługa planów filmowych na terenie Polski południowej także poza krajem między innymi Słowacja, Czechy. Współpracowaliśmy w ostatnim czasie z producentami z USA, Indii, Rosji, Ukrainy, Niemiec, Słowacji, Czech. Wynajmujemy podnośniki koszowe wraz z obsługą operatorską.